Diba Design
main-banner image
Diba Gallery Interior Design

درباره ما

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی "دیبا آشیان سپیدار" اولین شرکت معماری و دکوراسیون داخلی بر مبنای علم روانشناسی می باشد که از سال1392 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرده است. شرکت "دیبا آشیان سپیدار" پروژه های متعددی را در سطح کشور طراحی و اجرا کرده است. شرکتی که با تیم حرفه ای مهندسین معمار طرح های خود را ارائه داده و تیم پیمانکاری قوی طرح ها را جز به جز اجرا می کنند.

درباره ما
درباره شرکت معماری و دکوراسیون داخلی "دیبا"

از مهمترین موضوع هایی که در یک شرکت طراحی دکوراسیون داخلی بسیا مهم است جلب رضایت مشتری و کارفرما می باشد. هنگامی که در محیطی زندگی می کنید, باید علاوه بر زیبایی, حس امنیت و آرامش را طراحی کنید، که این عمل به وسیله ی متخصصین مهندس معمار, و شرکت های دکوراسیون داخلی محقق می شود.

در شرکت‌های دکوراسیون داخلی با به کار گیری نیروهای مجرب و ماهر در این زمینه فعالیت های خود را شروع می کنند که با مراجعه به آنها این امکان برای شما میسر می شود. برای طراحی داخلی منزل با کاربری های مختلف مانند مسکونی ، اداری ، ویلا ، تجاری و غیره مراجعه نمایید..

توصیه ما این است که قبل از شروع به انتخاب دکور برای منزل تان سعی کنید که نمونه کارهای شرکت های دکوراسیون داخلی را با یکدیگر مورد قیاس و بررسی قرار داده و از قیمت آنها اطلاع حاصل کنید. برخی از شرکت‌های معماری و دکوراسیون داخلی کیفیت بیشتری در زمینه های کاری خود به کار فرما ارائه می دهند که از هزینه بالاتری نیز برخوردار می باشد. اما هنگامی که تصمیم به بازسازی فضای خود می کنید بهتر است که یک بار به صورت اصولی و درست انجام گیرد تا مدت طولانی تری برای شما ماندگار بماند. امروزه می توان گفت طراحی و دکوراسیون داخلی به عنوان یک نیاز در جامعه احساس می شود که با پیشرفت و مدرنیته شدن روز به روز صنعت ساختمان این نیاز بیشتر احساس می شود و ما این افتخار را داریم که با تیمی جوان ، مستعد ومجرب فضای مورد نظر شما را بررسی و برای تصمیم گیری در مورد فضا و مکان شما در کنارتان باشیم تا با تلفیق آن با دانش روز، فضایی دلنشین و زیبا را برای شما طراحی و اجرا کنیم.

یکی از مزایای شرکت معماری, صرفه جویی در زمان ، کاهش هزینه ، نظارت و اجرای دقیق است که ما آن را برای شما کارفرمایان عزیز به ارمغان می آوریم.

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی "دیبا آشیان سپیدار" در تهران به عنوان یک شرکت معماری و دکوراسیون داخلی ، بسته به نیاز مخاطب و با توجه به ضوابط نظام مهندسی فعالیت می کند؛ و ما همواره در این شرکت سعی کرده ایم بهترین عملکرد در حرفه خود را داشته باشیم و با افتخار اعلام می کنیم که در طی این سالها با داشتن و به کار گیری کادری مجرب و حرفه ای در تمام زمینه های ساختمان در خدمت شما کارفرمایان عزیز هستیم و این اطمینان خاطر را به شما خواهیم داد که می توانید پروژه های خود را با خیالی راحت به ما بسپارید.

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی "دیبا" در سال 1392 تاسیس و در حوزه‌ معماری و شهرسازی فعالیت خود را آغاز نمود و تاکنون این افتخار را داریم تا با پروژه های متعدد در زمینه های طراحی ، دکوراسیون داخلی ، نما ، روف گاردن ، فضای سبز, بازسازی , اعتماد و رضایت کار فرمایان عزیز را جلب کنیم.

مشاوره رایگان